Зеленський про заяви Путіна щодо України: Чисто пропагандистська мантра для внутрішнього споживача в самій Росії

0
3194

Президент України Володимир Зеленський назвав заяву президента Росії Володимира Путіна про зовнішнє управління Києвом пропагандистською мантрою.

«Тези про таке “зовнішнє управління” – чисто пропагандистська мантра для внутрішнього споживача в самій Росії. Тому що в реальному світі всі питання по Україні вирішуються виключно в Україні і українською державою, а точно не в будь-який сусідній країні і точно не “тіньовими посередниками”, які зараз перебувають під домашнім арештом або в розшуку», – сказав він в інтерв’ю Інтерфакс- Україна. Зеленський додав, що держава на політичній арені зараз продовжує працювати за принципом «нічого про Україну без України». Український лідер підкреслив, що готовий зустрітися з Путіним, «якщо його дійсно цікавить вирішення низки кризових питань, які об’єктивно існують у двосторонніх відносинах України та Росії».

«У будь-якому випадку, підготовка до цього непростого матчу триває», – сказав Зеленський.

Він також прокоментував фразу президента РФ про те, що немає сенсу говорити з Зеленським, якщо все вирішується в Вашингтоні.

«Я ніколи не живу в стереотипах. Це виглядає так, якби я, наприклад, сказав: “А навіщо росіянам вибори, пряма демократія, якщо все вирішується виключно в Кремлі?”, – резюмував президент.

Під час прямої лінії в РФ Путін заявив, що Зеленський віддав Україну під повне зовнішнє управління.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here