Щоб реалізувати закони ОПЗЖ, не вистачить держбюджету. Третьякова назвала цифри

Депутати фракції «Опозиційна платформа — За життя» внесли на розгляд парламенту законопроєкти, які передбачають фінансування з державного бюджету на 2 трлн 170 млрд гривень.

0
5433

Депутати фракції «Опозиційна платформа — За життя» внесли на розгляд парламенту законопроєкти, які передбачають фінансування з державного бюджету на 2 трлн 170 млрд гривень.

Таку цифру прорахувало Міністерство фінансів, розповіла очільниця Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова на пресконференції в Укрінформі.

Це при тому, що розмір витратної частини державного бюджету у цьому році, за словами депутатки, становить близько 1 трлн 200 млрд гривень.

За підрахунками відомства, фракція «Слуга Народу» подала законопроєктів на 315 млрд грн, «Батьківщина» — на 200 млрд гривень, «Європейська Солідарність» — на 1 млрд 200 млн грн, «Голос» — 86 млрд, група «За майбутнє» — 18 млрд, «Довіра» — 12 млрд, позафракційні — 8,8 млрд грн.

«Попри те, що політикам, звісно, потрібно зберігати політичний капітал, але, крім того, їм ще треба розуміти, що ті забаганки, які вони вносять у свої законопроєкти, мають забезпечуватися українськими платниками податків», — каже Третьякова.

За її словами, якщо парламентарі хочуть більш ніж вдвічі збільшити витрати державного бюджету на соціальні питання, то потрібно у стільки ж збільшувати «податковий тиск на платників податків». Але додає, що це «не є припустимим у наших реаліях».

Як повідомлялося, найбільше поданих проєктів законів станом на 10 липня 2020 року відхилив Комітет з питань фінансів, податкової та митної служби, який очолює народний депутат від «Слуги Народу» Данило Гетманцев.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here