Голову Державної судової адміністрації, підозрюваного у справі ОАСК, відпустили під особисте зобов’язання

Вищий антикорупційний суд обрав голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку, який є фігурантом справи Окружного адмінсуду Києва, запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

0
5768
Вищий антикорупційний суд обрав голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку, який є фігурантом справи Окружного адмінсуду Києва, запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Про це повідомили у пресслужбі суду.

Запобіжний захід обрали до 16 вересня 2020 року.

Так суд зобов’язав Холоднюка прибувати до детективів НАБУ, прокурорів та суду за вимогою, повідомляти про зміну свого місця проживання та/або місця роботи, а також утриматися від спілкування з іншими фігурантами і свідками у справі.

За даними НАБУ, на початку 2019 року Комісія з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя провела конкурс на посаду голови ДСА, брати участь в якому Холоднюк не міг через невідповідність деяким критеріям відбору. Він звернувся до голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка по допомогу, щоб зберегти посаду. Останній погодився, але висунув зустрічні вимоги: допомогти просунути на посади у Вищий кваліфікаційній комісії суддів (ВККС) «своїх людей».

Нагадаємо, НАБУ звинувачує керівництво Окружного адмінсуду Києва у численних порушеннях закону, зокрема у спробі узурпувати судову владу в країні, у неправосудних рішеннях на користь політичних еліт та бізнесменів.

Сам керівник ОАСК Павло Вовк все заперечує і називає НАБУ «іноземними агентами».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here