Мер Миколаєва зняв пільги на проїзд в міському транспорті в години пік

0
119

На своїй сторінці в фейсбук мер Миколаєва Олександр Сенкевич повідомив про заходи щодо запобігання розвитку епідемії в регіоні, зокрема він сказав — «Сьогодні вранці провели робочу нараду з питань організації проведення карантину, на якій ухвалили низку питань. Деякі з них треба буде затвердити рішенням виконкому, а деякі вже йдуть у напрацювання.


✅ З метою зниження напруження через скупчення людей на зупинках громадського транспорту, вирішили винести на виконком питання щодо обмеження безкоштовного проїзду для пільгових груп населення. Рішення буде діяти вранці з 5:30 до 9:00 і ввечері з 16:00 до 19:00.

✅ Без засобів індивідуального захисту пасажири у громадський транспорт не будуть допускатись.

✅ Доручили профільному управлінню оптимізувати маршрути по місту з метою оперативнішого перевезення людей.

✅ Також вирішили організувати підвіз для медичних працівників, які працюють в Миколаєві, але проживають за межами міста.

✅ Спільно з поліцією обговорили варіанти посилення контролю за дотриманням карантину в місті і необхідних для цього дій з боку місцевої влади.

Продовжуєм оптимізувати роботу в місті в умовах карантину. Ще раз нагадаю, що всі незручності — це вимушені кроки, які націлені на запобігання розповсюдження коронавірусу в Миколаєві. Дотримуйтесь інструкцій і слідкуйте за перебігом подій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here