У Києві хотіли викрасти екссуддю Вищого госпсуду заради викупу у 300 тис. доларів

0
127

Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру у вчинення злочиную Слідчі СБУ запобігли викраденню колишнього судді Вищого господарського суду з метою отримання викупу у 300 тис. доларів за нього. Про це повідомила пресслужба відомства.


«Організатором злочину є колишній начальник Олександрійського ДАІ УМВС України в Кіровоградській області. У такий спосіб він вирішив покращити своє матеріальне становище», — йдеться в повідомленні.

Для цього зловмисник підшукав виконавця у середовищі кримінальних кіл, який мав би викрасти суддю із місця приживання у столиці та насильно утримувати в одному із київських гаражів.

Використовуючи шантаж колишній начальник ДАІ хотів змусити дружину потерпілого заплатити 300 тисяч доларів викупу. Для цього зловмисник використовував окремі засоби зв’язку і здійснював дзвінки із Кременчука Полтавської області.

В СБУ зазначили, що для протидії зловмиснику, правоохоронці здійснили у Києві імітацію викрадення «жертви». Затримали замовника викрадення на одній з автозаправок на Кіровоградщині після отримання обумовленого викупу.

Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру у вчинення злочину та обрання запобіжного заходу, тривають слідчі дії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here