АТБ ввели обмеження на продаж продукції

0
115

АТБ з 18 березня ввели обмеження на продаж товарів в одні руки. Про це LIGA.net повідомив начальник управління з корпоративних комунікацій мережі Сергій Демченко.


«З сьогоднішнього дня компанія ввела обмеження на продаж товарів в одні руки. Це вода, пиво і напої не більше 12 одиниць та усі інші продукти не більше п’яти штук або п’яти кілограмів в одні руки»,- сказав він.

При цьому з 19 березня обмеження щодо плодоовочевої групи товарів буде знято, додав Демченко. «Пов’язано це з тим, щоб дати можливість нашим покупцям отримувати вітамінні комплекси при споживанні цього виду продукції у зв’язку з карантином. І додатково це можливість реалізовувати свою продукцію в наших магазинах вітчизняним виробникам», — зазначає він.

За словами Демченко, обмеження за усіма іншими видами продукції діятимуть до кінця карантину і будуть продовжуватися у випадку перегляду його термінів місцевими або центральними органами влади.

Представник АТБ також зазначив, що компанія не збирається підвищувати ціни на товари соціальної групи. «Ми готові працювати з мінімальною націнкою, це принципове рішення компанії», — сказав він.

За словами Демченко, поки постачальники ціни на свою продукцію також масово не підвищують.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here