У президентській резиденції “Залісся” відстрілюють рідкісних тварин (фото18+)

0
159

Поблизу села Залісся Броварського району Київської області, у президентській резиденції “Залісся”, полюють на оленів та лосей, попри заборону.


Всюди валяються туші вбитих тварин, які обгризають собаки, повідомив Директор громадської організації “Київський еколого-культурний центр” еколог Володимир Борейко на сайті організації.

У заповіднику під Києвом мисливці влаштували незаконне полювання

Фото: Київський еколого-культурний центр

“10 років тому президент Віктор Ющенко підписав Указ про створення там національного парку, але наступна влада Януковича-Порошенка-Зеленського цей указ не виконала. І що б не писав нам перший заступник Офісу президента Сергій Трофімов, що нібито полювання зараз там не ведуться, це все брехня. Кожну субботу-неділю в районі заказника в “Залісся” полюють кілька десятків мисливців”, – написав він.

Борейко розповів, що 5 січня 2020 року був у “Заліссі” й особисто чув понад 40 пострілів.

“Полюють з облавних вишок, яких у “Заліссі” близько сотні, та із індивідуальних вишок. Мисливці стріляють по тваринах, будучи п’яними, тому роблять багато підранків, які потім гинуть. Подивіться на ці обгризені бродячими собаками туші диких тварин. Тут не тільки олені, але й лось, який зараз занесений до Червоної книги”, – розповів еколог.

Також він опублікував фото офіційної відповіді першого заступника керівника Офісу президента Трофімова про те, що зараз у “Заліссі” не полюють.

Поділитися:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here