Спецслужби дізналися, хто прослуховував Гончарука?

0
165

Уже на наступний день після появи «плівок Гончарука» СБУ та МВС доповіли президенту, хто їх монтував та хто міг прослуховувати прем’єра.


Про це дізналося  видання «Дзеркало тижня» зі своїх джерел. Видання зазначає, пройшло вже два тижні, як Зеленський доручив силовикам розібратися зі скандалом, але зараз генпрокурор Руслан Рябошапка заявляє про те, що результатів розслідування нема. Також він поскаржився на приватні спецслужби, які займаються несанкціонованою «прослушкою».

Але як стало відомо журналістам, вже на ранок після появи відеороликів із прослуховуванням на YouTube президент отримав оперативну довідку від СБУ з приводу того, як міг здійснюватися запис, ким, де монтувалася і як розміщувався на YouTube.

Також у той день йому приніс свій звіт глава МВС Арсен Аваков. І джерела в обох відомствах кажуть, що результати обох розслідувань точно співпали в одному – встановлено, що ролик монтувався на комп’ютері журналіста розслідувальної ТБ-програми, яка виходить на одному з найбільш рейтингових телевізійних каналів. Але оприлюднювати цю інформацію не будуть, бо це може мати неконтрольовані наслідки для внутрішньополітичних розкладів в оточенні самого Зеленського.

Нагадаємо, 15 січня у мережі було анонімно викладено аудіозапис нібито наради у прем’єра, на якому Гончарук без купюр характеризував президента Зеленського. Відразу ж після її оприлюднення Гончарук нібито попрямував на Банкову і вже написав заяву. Кабмін вже спростував наявність заяви про відставку. Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук прокоментував записи, які з’явилися у мережі 15 січня, де він критикує президента України Володимира Зеленського.

У свою чергу глава парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія прокоментував опубліковані в мережі аудіозаписи нібито розмови прем’єр-міністра Олексія Гончарука з колегами по уряду та керівництвом Нацбанку.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук після критичних висловлювань про Зеленського подав у відставку.

Раніше у «Слузі народу» заявили, що відставки прем’єра Гончарука не буде.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here