Україна потрапила до списку країн-порушників прав інтелектуальної власності

0
365

У України проблеми із законодавчим захистом інтелектуального права, механізмами реєстрації торгових марок і транзитом контрафактної та піратської продукції в ЄС.


Україна потрапила до списку країн, які порушують права інтелектуальної власності та завдають шкоди економічним інтересам Євросоюзу.

Про це йдеться в щорічній доповіді Єврокомісії щодо захисту і забезпечення прав інтелектуальної власності в третіх країнах, інформує Еспресо.

У переліку Україну віднесли до країн другого пріоритету. За кількістю порушень і їхніх наслідків вона поступається лише Китаю, який посідає першу позицію.

«Індія, Індонезія, Росія, Туреччина і Україна залишаються країнами 2-го пріоритету. У цих країнах виявили серйозні системні проблеми в сфері захисту та дотримання прав інтелектуальної власності, що спричинює істотну шкоду для бізнесу Євросоюзу. У порівнянні з попередньою доповіддю, ці країни не мали прогресу або продемонстрували лише обмежений прогрес у вирішенні цих проблем», – йдеться в документі.

В ЄС відзначають, що в Україні є проблеми з законодавчим захистом інтелектуального права, механізмами реєстрації торгових марок, а також транзитом контрафактної та піратської продукції на ринки Євросоюзу.

Нагадаємо, що українська кіберполіція спільно зі слідчими Національної поліції припинили діяльність чотирьох піратських інтернет-ресурсів: kinogo.co.ua, uafilm.top, ukrfilm.top і kino-hd.top, повідомляється на сайті відомства.

Згідно з повідомленням, щодня ці сайти налічували понад 100 тисяч переглядів, а сайт Kinogo є одним з найвідоміших піратських ресурсів у пошукових системах мережі Інтернет.

Дані санкції пов’язані з поправками до закону «Про інформацію», які зобов’язують працюючі в Росії пошуковики, в тому числі Google, видаляти посилання на нелегальні копії книг, музики, серіалів і фільмів, а також програмного забезпечення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here