Пробиваємо дно далі, НКВС 1937 — ДБР 2019?

0
84

Об’єктивно, вчорашній день став показовим тим, що з ранку силовики, співробітники ДБР, СБУ та інших структур нагрянули з обшуками до представників слабкої статі, справжніх патріотів України.


Першою жертвою свавілля нового режиму в стилі НКВД.37-ГБР.19 стала патріотка Маруся Звіробій яка нібито налякала президента Зеленського. Після, з’явилася інформація про те, що голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко оголошують про підозру у вчиненні злочину і провели у неї в кабінеті обшук.

Тепер нагадаємо, що напередодні, частина проросійських депутатів спробували влаштувати саботаж і незаконне повалення Вікторії Москаленко, однак тоді на допомогу прийшли миколаївські патріоти які не дали цього зробити.

Тому Соколов, Скорик і Ко, вирішили піти іншим шляхом і просто нацькували силовиків спорудивши «жахливий» список підозр, вбиваючи відразу 2-х зайців, це дає вислужиться перед Зе-командою і по-друге вирішує їх особисті корисливі інтереси, нагадуємо також, що метою їх війни є земля, кар’єри, інфраструктура і морське узбережжя.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here