Двоголовий мер Дніпра

0
75

Міцна дружба чи спільне рішалово? Сьогодні поговоримо про «мафію» Дніпра. Там друзі Корбан і Філатов жонглюють посадою, але не повноваженнями, та так, що ніхто і не помітив!

Дніпро – велике індустріальне місто. Останні 4 роки його очолює – Борис Філатов. Самостійний політичний гравець. Але якщо ми скажемо, що все це ілюзія? Де у Дніпрі знаходиться «тіньова мерія», хто її очільник, хто її гості, і що вирішується на цих зустрічах? Далі – у розслідуванні Валерії Іванової.

Хто рулить Дніпром? До кого, як на роботу, їздять важливі чиновники, і де вирішується, на що витрачати бюджет міста, поки мер пише пости у фейсбуці?

Існує окрема, «тіньова мерія». З тіньовим мером, але з цілком реальними рішеннями і підрядами. І тіньовий мер – 20 років друг реального мера і його бізнес-партнер. Так, це – Корбан.

Корбан не керує містом, Корбан не займає жодної державної посади. Він – позаштатний радник Філатова, він може радити Філатову, а не півсотні керівників-чиновників-депутатів. Він не може одноосібно вирішувати долю міста, підрядів і тендерів в своєму приватному кабінеті.

Як функціонує альтернативна мерія ми знімали кілька місяців. І за тиждень покажемо ще другу частину.

Bihus.info

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here