Руками молоді творюваний сучасний та ефективний «неформат» в освіті…

0
3126

Ми розмовляємо часто, багато, гостро про освіту та необхідність її реформи, посилаючись при цьому, у тому числі, на студентство, яке вимагає кращих умов, цікавих та практично орієнтованих занять, здобуття практичних навичок і т.п. Справедливо вимагає! І якщо ми цього їм не дамо, то вони усі врешті-решт поїдуть на навчання до інших країн. «А шо тут ловити», як каже молодь…

Тому реформи мають починатися не лише «для них», але і обов‘язково «з ними»!!! Студенство це наш найбільший і центральний стейкхолдер, з яким університет має співпрацювати, при чому не на словах, а у межах конкретних справ та проектів. І я вам скажу, що студенські ініціативи приживаються гарно і подобаються молоді!

Гарний приклад проект «!?ШОЦЕ», ініційований студентом сьогодні вже другого курсу, а на той час – першого, Vlad Shkoda, який було підтримано мною, та реалізацію якого забезпечено силами Асоціація випускників юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, і знову ж таки, її студенським крилом під проводом Bogdana Cherniavskaya.

Ідея «!?ШОЦЕ» проста:

– дати студентам усіх факультетів університету та інших ЗВО можливість поспілкуватися та надихнутися їх сьогоднішніми кумирами, тими, хто творить життя для них та навколо них;
– студенти мають самі вирішити з ким вони хочуть спілкуватимся;
– організація заходу виключно силами самих студентів;
– це площадка для подальшого знайомства студентів різних факультетів між собою. З цього починається міждисциплінарна комунікація, яку ми усі так намагаємося налагодити у науці, освіті та практиці.

І це працює!!! Подивіться на заповнену ауд. 329 та посмішки наших студентів під час останьої зустрічі з музикантом KYIVSTONER. Я хотів би, щоб таких речей та проектів було не один чи два, а десятки!!! Тому зі свого боку готовий підтримувати студенські ініціативи!

Приходь, поспілкуємося і запустимо ТВІЙ ВЛАСНИЙ проект за ради розвитку нашого Університету.

P.S. Є ідея – пиши у лічку.

Roman Melnyk

Фото від Lada Yanchuk

ДЖЕРЕЛО

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here