У США почали розслідування щодо Коломойського і Боголюбова

0
16

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Українських мільярдерів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова підозрюють у банкрутстві великого метзаводу в результаті організації фіктивних кредитних схем в США. Про це пише uapost.us


Повідомляється, що в штаті Огайо три роки тому закрився сталеливарний завод в Уоррені, в результаті майже 200 робочих залишилися без роботи посеред холодної зими на Середньому Заході. Адвокати подали позов до Делаварського суду, вказуючи, що сталеливарний завод постраждав від “серії великомасштабних і узгоджених шахрайських схем”, довели його до банкрутства, які були організовані Коломойським і Боголюбовим.

Українські мільярдери створили систему фіктивних кредитів, які проходили прямо через сталеливарний завод, потім через мережу “пов’язаних сторін”, а потім передавалися іншим організаціям, що контролюються мільярдерами, йдеться в позові.

“З допомогою цих схем відповідачі неправомірно видавали мільйони доларів незаконних, недостатньо забезпечених кредитів”, – запевняють адвокати.

Багато з компаній, причетних до можливого шахрайства, також були названі в ході судового процесу. Більшість з них зареєстровані в штаті Делавар бізнесменом з Флориди Мордехаєм Корфом.

Делаверські справи перегукуються з аналогічними судовими позовами в інших штатах і в Європі. Нещодавній розгляд по одній з таких справ, розглянутій у федеральному суді Манхеттена, додав доказів до повідомлень про те, що Коломойський перебуває під слідством ФБР.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

− 1 = 1