Насіров орендував у профспілки митниці котедж в Конча-Заспі за 6,7 тисяч грн у місяць – Нефьодов

0
24

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Насіров орендував у профспілки митниці на 17 років двоповерховий котедж в Конча-Заспі за 6,7 тисяч грн. у місяць – Нефьодов. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на НВ.


Max Nefyodov / Facebook

Ексголова Державної фіскальної служби Роман Насіров орендував у профспілки митниці двоповерховий дерев’яний котедж в Конча-Заспі площею 177 кв. м за 6,7 тисяч грн в місяць.

Про це повідомив в Facebook голова Державної митної служби Максим Нефьодов.

Він розповів, що в 2000 році Київська міська рада безкоштовно передала Державній митній службі 15 гектарів землі в Кончі-Заспі. Оціночна вартість ділянки складає майже 300 млн грн. Тут мали побудувати базу відпочинку і реабілітаційний центр «Конча-Заспа». Замість цьог там звели 28 будинків — дев’ять дерев’яних та 19 цегляних, підстанцію та свердловину. Після цього профспілка митниці віддала будинки в оренду керівництву митниці.

«Наприклад, оцей п’ятикімнатний двоповерховий дерев’яний котедж на фото площею 177 кв. м з меблями, сантехнікою та навіть постіллю і посудом у 2016 році орендував колишній голова Державної фіскальної служби Роман Насіров. У його розпорядженні будинок до 2033 року, ціна — 6 770 грн на місяць (помилки в цифрах немає). Зараз працюємо, аби повернути елітну нерухомість назад до профспілки і продати на аукціоні. І такого у нас ще багато — купа активів ДФС має дивний юридичний статус», — написав він.

Нагадаємо, Насіров фігурує в справі НАБУ та САП щодо реструктуризації рентних платежів за видобуток газу компаніям, пов’язаним з колишнім народним депутатом Олександром Онищенком, який покинув Україну і проживає за її межами. За даними слідства, в держбюджет недопоступило більш ніж 2 млрд грн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

− 2 = 1