«Подкаблучник» Братів Гадюкіних — анонс хіта! (Відео)

0
37

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

У житті майже кожного «мачо» бувають часи, коли на шляху трапляється жінка і від неї втрачаєш розум. Ти говориш: «Я від твоєї вроди топчу дорогу в дурку…» — і навіть не уявляєш, що її каблук вже над головою!


Брати знайшли з цієї ситуації вихід і доволі несподіваний — «Хай приходе в моду танкетка. Танкетка!.. Я моду люблю».

Ігор Мельничук:
«Кожний підкаблучник — Мужчина. Кожний мужчина — Підкаблучник. А ти?
А ми дудлимо коктейль «Молотов» в пошуках Танкетки Любови.»Пісня «Підкаблучник» увійде до наступного альбому «Сміх і Гріх», презентація якого відбудеться 3 грудня в Caribbean Club (м. Київ).

Музика – І. Мельничук; слова – І. Мельничук; аранжування – «Брати Гадюкіни» запис – «Студія 211», звукорежисер В. Телезін.

Про гурт «Брати Гадюкіни»:
Легенди українського року «Брати Гадюкіни» щойно відсвяткували 30-річчя. «Гади» з’явилися на зламі епох, у 1988 році. Творчість цих розбишак зі Львова стала фундаментом, на якому почала розвиватися українська рок-музика. Брати – це панк, блюз, реґі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв. Це безліч концертів та фестивалів по всьому світу.

За час свого існування музиканти записали 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів, серед яких Файне місто Тернопіль, Наркомани на городі, Було не любити, 117 стаття, Звьоздочка моя, Дівчина з Коломиї, Жовті стрічки, Карпати та інші.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 88 = 89