Громадський діяч Тетяна Петракова об’єднала талановитих дітей в III енциклопедії дитячих талантів «Найвидатніші діти України»

0
13

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

7 вересня в Українському домі відбулась презентація третьої книги «Енциклопедія дитячих талантів». В цьому році у книзі прийняли участь понад 200 дітей. В рамках презентації учасники були нагороджені спеціальними відзнаками «Найвидатніші діти».


Створене для підтримки та популяризації дитячої творчості видання, що розповідає про талановитих дітей та їх досягнення у сфері вокалу, спорту, хореографії та інтелектуальних здібностей, вже 3 раз разом із командою «Ukrainian People» видає громадський діяч Тетяна Петракова.

«Кожен раз, коли ми проводимо презентацію чергової книги, я розумію, наскільки діти України талановиті, щирі та прекрасні! Дякую всім, хто допоміг втілити проект в життя! Ми знову створили ще одну історію!» — ділиться емоціями Тетяна.

Захід зібрав понад 500 гостей, партнерів та почесних гостей. Інформаційними партнерами в цьому році виступили Міжнародний фонд «F. Generation» , 4 КАНАЛ , Телеканал Київ , АллатРа ТВ, Lady Million magazine.

Призовими партнерами презентації виступив офіційний партнер Astor School та її засновник Andrey Pilleroa.

Також у заході прийняли участь у якості партнерів: Міжнародна-транспортна логістична компанія ArtLogistic, громадська організація «Біла птаха» , благодійний фонд MANUS DEI, громадська організація «Розумне майбутнє нації», бренд дизайнерських аксесуарів Lucky Look та дизайнер Татьяна Туча.

Тетяна Петракова та її команда також висловлює подяку солодкому спонсору «Молоко від фермера» та ексклюзивному партнеру мережі ресторанів «L’KAFA CAFE».

Ведучими заходу стали Богдан Трибой, Анастасія Євдоченко та Володимир Корбін.

Щодо зіркового составу заходу, то презентацію книги «Енциклопедія дитячих талантів» відвідали Заслужена артистка України Оксана Стебельська, співачка Анна Добриднєва, співак Олексій Сагаловський, співачка Юлія Войс, а також співак та екс-часник групи «Dzidzo» Julik.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 + 1 =