Mon Paris: фіналістка «Голосу країни» Наталі Пічкур заспіває пісні французького шансону

0
9

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

10 вересня фіналістка шоу «Голос країни» Наталі Пічкур виступить з програмою французького шансону «Mon Paris» в Caribbean Club Concert-Hall. На концерті вживу пролунають легендарні композиції Едіт Піаф, Мірей Матьє, Лари Фабіан, Патрісії Каас, ZAZ та інших.


«Бувають і неприємності, які є не тільки в Парижі, але і у всьому світі. Інша справа, що в інших країнах світу немає Парижу — ось яка у них неприємність!», — сказав якось Ів Монтан.

Париж — місто моди та мистецтва, кохання та романтики. У світі, напевно, немає такої людини, яка б не хотіла, хоча б один раз побувати в Парижі.

Париж любив і Наполеон, і Оноре де Бальзак, і Олександр Дюма. А як його любили Едіт Піаф і Даліда, Ів Монтан і Мірей Матьє, Шарль Трені і Джо Дассен. Всю свою любов великі шансоньє Франції поклали на пісенний вівтар. Мелодійні і зворушливі пісні, вони уносять думки на затишні паризькі вулички, дарують радість життя і прискорюють биття серця.

Парижу пощастило, адже практично кожна пісня Едіт Піаф передає його шарм і дух свободи. Києву пощастило, адже 10 вересня в Caribbean Club Concert-Hall відбудеться концерт французького шансону «Mon Paris» від солістки «Notre Dame de Paris» Наталі Пічкур.

На гостей чекають найвідоміші пісні про Париж і не тільки у виконанні чарівної Наталі!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

71 + = 75