Забудовники активно скуповують землю під Києвом, причини і наслідки

0
13

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Вважається, що на ній набагато простіше будувати, ніж на орендованій. Забудовники скуповують землю під Києвом у приватників. Як розповів UBR.ua керуючий партнер AVM Development Group Владислав Кононов, така тенденція в передмісті намітилася за останні пару років.


Будівельникам набридло воювати з активістами, які виступають проти будівництва того чи іншого комплексу. Причому нерідко, це підступи або організованих груп, які хочуть отримати відступні від забудовників або частина конкуренткою боротьби.

Будівництво на приватній, а не орендованій у міста землі, допомагає уникнути непередбачуваних протестів і, як наслідок, анулювання місцевими владі дозволу на будівництво.

Після скасування мораторію українська земля може дістатися арабам і китайцям

«Проблема псевдоактівістов — друга за значимістю, після корупції. Нещодавно новообраний президент України підписав указ про боротьбу з рейдерством і анонсував швидке прийняття відповідного закону. Переконаний, що в його тексті слід приділити велику увагу не тільки рейдерам, які захоплюють цілі заводи і фабрики, а й тим, хто перешкоджає веденню законної діяльності, в тому числі і будівництва житла. Жорстка кримінальна відповідальність і законодавчий захист будівельних компаній можуть охолодити запал нечесних на руку громадян », — переконаний Кононов.

За різними оцінками, на сьогоднішній день більше 50% всіх об’єктів в передмісті Києва будуються саме на приватних землеволодіннях.

Вартість таких ділянок становить від $ 7 тис. До $ 12-15 тис. За сотку. При цьому, за останні півроку вартість придатної землі збільшилася на 5-8%. І до кінця року цілком ймовірно, що їх ціна підніметься ще на 12-15%, кажуть будівельники.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

7 + 2 =