Екс-мер Ірпеня Карплюк прийшов до Генпрокуратури – відео

0
2570

Але чомусь відмовчався про вручення підозри

У Генпрокуратурі його давно чекали і він, нарешті, прийшов. Скандальний екс-голова Ірпеня Володимир Карплюк, який також активно, але безуспішно балотувався у народні депутати, таки з’явився у Генеральній прокуратурі України.

Тут йому мали вручити підозру про розкрадання бюджетних коштів і привласнення майна. Супроводжувала фігуранта кримінальних проваджень Карплюка до ГПУ знімальна група ірпінських журналістів.

У ГПУ Карплюка чекали ще 19 липня. Відповідну повістку виклала на своїй сторінці у Фейсбуку Лариса Сарган. Але екс-голова Ірпеня тоді так і не прийшов. На своїй сторінці ФБ Карплюк написав, що того дня він «пішов на поховання рідної сестри, а не в ГПУ». І тут же збрехав, що йому не вручали повістку…

У липні Ірпінь відвідав генпрокурор Луценко і розповів, що Володимир Карплюк фігурує в новій справі про розкрадання бюджету. Зокрема, про зниклі кошти, витрачені на будівництво центрального парку в Ірпені. А також не сплачено податку до казни 70 млн. грн.

Що тривожно, до кабінету, де мали вручати підозру Карплюку, журналістів не пустили. При виході з ГПУ він, як завжди, не бажав спілкуватися з «не своїми» журналістами. Але й коментар від прес-секретаря ГПУ пані Сарган коментаря отримати не вдалося, бо вона разом із своїм шефом відбула у відпустку…

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here