1 серпня в Вінниці відкриється виставка «Кримська сюїта»

0
31

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

З 1 до 31 серпня у Вінницькому обласному художньому музеї пройде виставка художніх робіт «Кримська сюїта».


«Кримська сюїта» — це Всеукраїнський проект, який стартував цього року за підтримки Міністерства культури України. Ініціаторами та авторами виставки стали відомі київські художники, члени Міжнародної професійної спілки художників, Костянтин та Світлана Шаповалови, які створили колекцію з більше ніж 60 робіт з видами гірського, морського Криму, Ялти, Гурзуфу, Балаклави, Нового Світу.

Окрім естетичного та просвітницького, виставка «Кримська сюїта» має й патріотичне значення, бо 2019 рік – це 5 річниця анексії Криму і своїми творами митці нагадують, що Крим – це українська земля!

Першими двері для експозиції відкрили Чернігівський обласний художній музей, де виставка перебувала з 28 березня до 28 травня, та Черкаський обласний художній музей, в залах якого виставка проходила з 7 червня до 7 липня.

Цього року планується також показ робіт «Кримської сюїти» у Києві, у Національному музеї літератури України.

По завершенні експозиції, у кожному музеї залишається декілька робіт, які обирає художня рада музею для своєї музейної колекції. Так, у Чернігівському та Черкаському обласних художніх музеях залишилося по 4 роботи з виставки «Кримська сюїта», які стануть частиною музейних колекцій.

До виставки готуються каталоги.

Виставка пройде за адресою: м.Вінниця, вул.Соборна, 21, Вінницький обласний художній музей.

Час відкриття виставки 1 серпня о 16:00.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

88 + = 96