Спецу з рейдерських захоплень міністру Петренку – місце у тюрмі, а не у Верховній Раді

0
35

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

«Завдяки» очільнику Мінюсту Україна потопає в рейдерстві

Не встиг Гройсман відмитися від Порошенка, як відразу потрапив в нову вигрібну яму. Його «Нова стратегія» в своєму списку під №6 веде на вибори покровителя рейдерів Пашу Юриста, він же Павло Петренко нинішній глава Мін’юсту.

Завдяки Петренку Україна потопає в рейдерстві, тому що його міністерство організувало цілу схему по віджиму бізнесу і власності за участю чорних нотаріусів. Петренко разом з Пашинським і Аваковим випробували цю схему на Житомирській кондитерській фабриці після приходу до влади Порошенка.

Чорний нотаріус в Дніпропетровську за одну ніч видалив з реєстру величезне підприємство з двома тисячами людей і оборотом капіталу 100 мільйонів на рік, а майно переписав на підставні фірми, які належать другу Пашинського – Сергію Тищенку. Величезний бізнес був знищений за 5 хвилин, співробітники викинуті на вулицю, налагоджені роками бізнес-відносини з постачальниками і експортерами знищені.

Ліквідувати такі підприємства згідно із законом можна тільки з дозволу Мін’юсту. Тому у мене немає сумнівів, що тут замішаний Паша Юрист. Петренко – справжній спец в рейдерських захопленнях, і його місце в тюрмі, а не у Верховній Раді.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

− 1 = 1