Левченко в передвиборній агонії «люто кусає» і обливає «помиями» своїх опонентів, аргументів немає, а «рильце в пушку»

0
35

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Фактично вже на фінішній прямій «свободівець» Юрій Левченко по столичному мажоритарному округу № 223, вичерпав всі свої можливості і в стані передвиборчої агонії почав покусувати і обливати помиями конкурентів по виборчій кампанії, причому він це робить без розбору і «мочить» всіх кандидатів, можна сказати це єдиний доступний йому спосіб боротьби за владу, адже вочевидь для цього багато розуму не потрібно…


Дискредитація конкурентів, замовна чорнуха, зрив зустрічей і фейкови соцопитування, ось основні інструменти нашого «героя».

Ось приклад:

Разом з тим в медійному просторі спливає інформація про те, що член партії «Свобода», «білий і пухнастий» Юрій Левченко нібито причетний до рейдерства і здирства про це йдеться в статті, опублікованій на сайті Golos.ua.

Минимум 2% с дома: как «активист» Левченко кошмарит застройщиков

Так, в публікації наголошується, що за п’ять років депутатської діяльності Левченко відзначився в ряді скандалів, проявивши себе «під виглядом активіста як справжній рейдер».

Разом зі своїм соратником — депутатом Київради Святославом Кутняка Левченко побудував бізнес на перешкоджання забудов в Києві. Депутати діяли за стандартним сценарієм: втручалися в хід забудови і наполягали або на припинення будівництва, або на будівництві скверів або парків. Однак в результаті жодна вимога «активістів» не було виконано.

Як підкреслюється в статті, у «Свободи», чиї інтереси представляє Левченко, є прайс для забудовників, за яким вони домовляються про припинення протестних акцій.

Влад Литвин

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

53 − = 43