ГПУ знову взялось за Мендель

0
16

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Просять підтвердити або спростувати. Генеральна прокуратура України направила повторний запит в офіс президента Володимира Зеленського про спростування або підтвердження публічних висловлювань прес-секретаря президента Юлії Мендель про те, що військовослужбовці Збройних сил України допускають випадки обстрілу цивільних об’єктів на сході України, — повідомляється на сторінці ГПУ в Facebook.


«9 липня 2019 року Генеральною прокуратурою повторно направлено запит слідчого в кримінальному провадженні від 29.09.2014 про спростування або підтвердження публічних висловлювань прес-секретаря президента України про те, що військовослужбовці ЗСУ допускають випадки обстрілу цивільних об’єктів на сході України», — йдеться в повідомленні.

Раніше ГПУ направила запит до Офісу президента щодо спростування або підтвердження заяв Мендель про дії військовослужбовців ЗСУ. У Генпрокуратурі повідомили, що мова йде про ситуацію, яка сталася 6 червня в прямому ефірі на телеканалі «1 + 1», де Мендель повідомила про існування випадків обстрілів українськими військовослужбовцями цивільних об’єктів у відповідь на провокації бойовиків, в результаті чого гинуть мирні жителі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 55 = 58