Дмитро Разумков: Врегулювання конфлікту на Донбасі – справа не одного дня

0
20

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Менше pr-ру, більше реальних справ. Лише так можна змінити ситуацію на Донбасі на краще. Про це заявив під час проведення круглого столу на тему «Нова політика на Донбасі. Відродження. Розвиток. Стабільність» Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков. На його думку, миттєві зміни на тимчасово непідконтрольних територіях — це утопія. Тактика «дрібних кроків» є більш виграшною. «У врегулюванні конфлікту на Донбасі зацікавлені не всі політичні сили, і це буде важкий і не швидкий процес», — вважає голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

«Шапкозакидництвом, на відміну від багатьох інших, ми не будемо займатися. Говорити, що проблема може бути вирішена завтра, – це неправда. Потрібно бути відвертим і перед собою, і перед українським суспільством, це важкий процес. Найстрашніше, що не всі в цьому процесі хочуть реального врегулювання», — заявив Дмитро Разумков.

Він переконаний, що важливим аспектом в питанні повернення Донбасу є інформаційна політика.

«Ключовим видом озброєння в цій війні є інформація, яка вражає чи не сильніше, ніж кулі, снаряди або міни… Вся інформація, яку отримують жителі Донецької області, найчастіше виходить з російських телеканалів. Нам потрібно повернути цих людей ментально, а потім зайнятися економічним розвитком територій», — резюмував свій виступ перед учасниками круглого столу і журналістами голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

Від себе додамо : так, територія Донбасу – важлива для цілісності України. Але що є сама територія без людей? Отже, якщо повернемо жителів Донбасу ментально, то й повернемо тимчасово непідконтрольні землі!

Сергій Комісаров, заступник шеф-редактора УКРПРЕС-ІНФО

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 60 = 66