Під суд піде група поліцейських на чолі з підполковником за прикриття злодіїв на залізничному вокзалі

0
85

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Завершено слідство щодо групи поліцейських, які прикривали злодіїв на Київському залізничному вокзалі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

За офіційною інформацією, до злочинної групи входили сім співробітників поліції. Очолював групу підполковник поліції – начальник сектора кримінальної поліції на станції Київ-Пасажирський. До скоєння злочинів останній залучив начальника оперативно-пошукового сектора відділу кримінальної поліції Солом’янського райуправління, оперуповноваженого, трьох поліцейських сектора превенції та поліцейського-водія. Також до групи входили троє кишенькових злодіїв.

«Поліцейські координували дії злодіїв, визначаючи час і місце їхньої роботи, а також чинили дії, які допомогли б злодіям уникнути кримінальної відповідальності. Так, протягом серпнялистопада 2017 року даною групою було здійснено серію крадіжок, завдано матеріальних збитків на суму близько 380 тис. грн. Злодії не лише платили правоохоронцям данину, але й систематично ділилися з ними викраденим у громадян майном», – ідеться в повідомленні прес-служби прокуратури міста Києва.

Членам організованої групи оголошено про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 5 ст. 185 КК України, та додатково оголошено про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України посадовим особам Національної поліції, які входили до складу організованої злочинної групи.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + = 17