Чубайс хоче ввести в Росії податок на вуглець (СО2)

0
23

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Chubais

Росія виступила з черговими карколомними ініціативами, на цей раз заяву про вуглець зробив глава Роснано Анатолій Чубайс. «Вводити економічні заходи, що стимулюють зниження емісії вуглекислого газу, або не вводити? Це буде, мабуть, найскладнішим питанням у всій системі кліматичних заходів », — сказав Чубайс ».


Про це пан Чубайс повідомив «РИА Новости» в кулуарах Петербурзького міжнародного економічного форуму (ПМЕФ), який закрився 8 червня.

Він пояснив, що в Євросоюз вже затвердив ряд законів, за якими товари обкладаються додатковим податком, якщо вони зроблені з перевищує норму викиду СО2. «І якщо ми зараз легко проскочимо цю розвилку з податком, вважаючи, що ми всіх перехитрили, то через 5-7-10 років з’ясується, що ми, виявляється, самі собі закрили експорт, в тому числі експорт, регульований ОПЕК. І це річ дуже болюча », — заявив Чубайс.

За його словами, в Росії поки не розібралися з правилами вимірювання викидів СО2, тому податкова ставка повинна бути мінімальною, символічною. Разом з тим експерти повідомляють, що дана ініціатива вдарить по самим неї захищеним верствам населення, а вмечсте з тим компанії виробники цього самого вуглецю, такі як Нафтогаз і нафтопереробні залишаться при своїх інтересах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

60 − = 57