Детективам НАБУ оголошено догану за телефон адвоката

0
61

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Національне антикорупційне бюро притягло до дисциплінарної відповідальності детективів головного підрозділу НАБУ.


Справа у тім, що двох детективів агентства викрили на перешкоджанні законній професійній діяльності адвоката. Згідно із повідомленням прес-служби НАБУ, до керівника відділу детективів застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді попередження про неповну службову відповідність. Іншому детективу цього ж відділу оголошено догану. Також до дисциплінарної відповідальності притягнули і працівника Управління спеціальних операцій.

“НАБУ є новим правоохоронним органом, тож наші співробітники мають у своїй діяльності дотримуватися високих професійних стандартів. Один із них – повага до професійної діяльності адвокатів. Ми проаналізували ситуацію, що склалася, обговорили її з представниками адвокатської спільноти під час засідання Ради громадського контролю. Провели роз’яснювальну роботу з детективами і плануємо в майбутньому співпрацювати в цьому напрямку з адвокатами”, – підкреслив Артем Ситник

У НАБУ зазначають, що події, через які детективів притягнуто до дисциплінарної відповідальності, відбулися у лютому поточного року. З того часу Нацагентство провело власне службове розслідування, а дисциплінарна комісія визначила вид покарання.

Довідково. Під час обшуку у свідка в одній з розслідуваних справ 25 січня цього року між працівниками НАБУ та адвокатом компанії VB Partners Денисом Шкаровським виник конфлікт. Детективи відібрали у юриста мобільний телефон, на який він фіксував у режимі відеозйомки процес обшуку працівниками НАБУ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 48 = 55