Переваги літнього відпочинку в Україні: на горизонті — Бердянськ!

0
78

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Комусь – зима близько (це я про «Гру престолів»), а до когось – літо наближається (це я про нас, українців). А раз так, то виникає актуальне запитання : де відпочивати будемо?


Особливо, коли йдеться про відпочинок підростаючого покоління. Враховуючи те, що далеко не всі українські сім”ї можуть у наш складний час дозволити собі відпочинок разом із дітьми у Туреччині, в Тунісі або ж у Єгипті, доводиться орієнтуватися, так би мовити, на внутрішні резерви…

А вони у нас – є! І досить потужні. І підтвердженням цьому – туристичний потенціал міста Бердянськ, який справедливо називають перлиною дитячого відпочинку Приазов”я. Саме про це йшлося під час прес-конференції, організованої центром розвитку туризму в Україні, яка відбулася у інформаційному агентстві Укрінформ на старті літнього сезону відпочинку – 2019.Аби поінформувати потенційних мандрівників про туристичний потенціал цього гостинного міста на березі благодатного Азовського моря до столиці приїхав голова Бердянська Володимир Чепурний — разом із своєю командою. Треба зазначити – командою досить симпатичною.Понад 1,5 млн. туристів цього року очікує прийняти у себе Бердянськ. Про це заявив під час прес-конференції Володимир Чепурний. «Якщо у 2015 році курорт прийняв всього 200-300 тисяч туристів, то сьогодні до нас приїздить близько 1,5 млн. відпочивальників, цього ж сезону ми очікуємо прийняти ще більше відпочивальників», — зазначив він.

Передумовами для збільшення туристичного потоку до Бердянська є розширення на 10-15% номерного фонду курорту, а також стабільні ціни на відпочинок та послуги з лікування.

Зокрема, середня вартість проживання у приватному секторі цього року складає від 80 до 300 грн. з особи за добу, проживання у санаторіях — 350-800 грн.

За словами міського голови Бердянська, на відпочинок до курорту сьогодні найбільше приїздить українських туристів, але завдяки роботі з містами-побратимами все більше тут з’являється й іноземних туристів з Білорусі, Німеччини, Польщі та Франції.

За інформацією керівника відділу реклами та туризму курорту Вікторії Міщенко, у Бердянську сьогодні працюють 10 дитячих закладів оздоровлення, які можуть приймати до 20 тисяч дітей. Середня вартість відпочинку в дитячих таборах складатиме цього літа від 8,4 до 13 тисяч гривень за 21 день відпочинку.

Серед найголовніших подій літнього сезону у Бердянську варто звернути увагу на фестиваль ковалів «Сталева хвиля» (21-22 червня), всеукраїнський фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Азовські вітрила» (липень), а також міжнародний театральний фестиваль (початок червня).

Всього ж протягом квітня – серпня цього року у Бердянську відбудется 24 фестивалі. Цікаво, що більшість із них присвячена танцям.

Як наголосив під час свого спілкування із журналістами голова Бердянська Володимир Чепурний, 95 відсотків дівчат, які мешкають у цьому курортополісі, займаються танцями – бальними, спортивними, східними і народними.

Ось чому і у жителів Бердянька, і у відпочивальників великою популярністю користуються такі мистецькі заходи, як «Фестиваль східного танцю «Кубок України», регіональний форум-фестиваль ім. Сергія Саркісяна «BerDance-2019», Всеукраїнський відкритий чемпіонат зі спортивних бальних танців «Кубок України», Всеукраїнські відкриті змагання по спортивним бальним танцям «Summer бриз», а також фестиваль-огляд народної творчості «Зорецвіт».

Так що, друзі, якщо цього літа разом з дітьми ви потрапите до Бердянська на відпочинок, то зможете тут не лише набратися сил і здоров”я, а й отримати естетичну насолоду від спілкування із підростаючим поколінням, закоханим у танці

Сергій Комісаров, заступник шеф-редактора Ukrpress.info

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

40 − = 33