Активісти вимагають посадити за ґрати, зятя Євгена Червоненка, начальника Головного управління ДФС у Київській області Олексія Кавиліна!

0
86

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Притягнути діючого начальника Головного управління ДФС у Київській області і кандидата на заміщення вакантної посади голови Державної податкової служби Олексія Кавиліна до кримінальної відповідальності за участь у ймовірних майнових та фінансових махінаціях і приховування фактичного майнового стану в його декларації – вимагає громадськість.


Ця тема була піднята на прес-конференції в ІА «Інтерфакс-Україна» 19 квітня 2019 року громадськими активісти ГО «Українська Координаційна Ради» , ГО «Держава Майбутнього» та ГО «Антикорупційне бюро в Україні».

Голова ГО « Український Координаційна Рада» Андрій Хома повідомив: «Розслідування, щодо махінацій податківця О. Кавиліна з’явилося в ЗМІ більше двох місяців тому.

З цього часу жоден з правоохоронних органів не зміг належним чином перевірити ці факти. Більш того, О. Кавилін навіть після відкриття детективами НАБУ кримінальної справи № 42017000000004876 подав свою кандидатуру на вакантну посаду глави ДПС. Ми вимагаємо від правоохоронних органів ретельного розслідування і, в разі підтвердження оприлюднених фактів шахрайства у Декларації, притягнути чиновника до кримінальної відповідальності».

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), ще у 2017 році відкрило кримінальне провадження, щодо незаконного збагачення та подачі недостовірних даних в декларації фігуранта. Громадські активісти ГО «Українська Координаційна Ради» , ГО «Держава Майбутнього», ГО «Антикорупційне бюро в Україні» проаналізували публічні джерела інформації про майно глав Київської області, на підставі цього підготували пакет документів, який зобов’язались передати в правоохоронні органи.

«Якщо взяти поверхневий аналіз джерел інформації, які є у відкритому доступі, декларація за 2018 рік і та, яку подав Олексій Кавилін в переліку документів для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади глави ДПС, ми знайшли, на нашу думку, умисні розбіжності», — сказав А. Хома.

О. Кавилін, чомусь, забув вказати в декларації цивільну дружину, яка володіє багатьма об’єктами нерухомості, в тому числі в центрі Києва і у Львові, а також автомобілем LAND ROVER RANGE ROVER.У декларації вказаний лише один об’єкт права власності, що належить Червоненко Олександрі Євгенівні.

Водночас, Державний реєстр речових прав на нерухоме майно містить інформацію, ще про декілька об’єктів цивільної дружини Кавиліна, а саме: Житловий будинок за адресою: Київська обл., Обухівський р., смт. Козин, «Міжріччя» садове товариство, будинок №66-А; Будинок за адресою: Київська обл., Обухівський р., смт.

Козин, «Міжріччя» садове товариство, будинок №66, Земельна ділянка, кадастровий номер 3223155400:03:036:0105; Квартира — м. Київ, вулиця Обсерваторна, будинок 10, кв. 15; Квартира — м. Київ, вулиця Рейтарська, будинок 28,кв. 6; Квартира — у м. Львів, вулиця Пекарська, будинок 46, кв. 3.

Приголомшені тим фактом, що навіть кримінальне розслідування НАБУ не зупинило О. Кавиліна подати свою кандидатуру на пост глави ДПС, активісти анонсували про громадську акцію 19 квітня 2019 р. під стінами НАБУ з вимогою передати матеріали кримінальної справи №42017000000004876 до суду та притягнути О. Кавиліна до кримінальної відповідальності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

22 − = 20