У діях депутата Березанської міськради Володимира Лук’яненка НАЗК виявило конфлікт інтересів

0
69

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

????????????????????????????????????????????????????????????

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 2 протоколи стосовно депутата Березанської міської ради за порушення законодавчих вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Так встановлено, що депутат Березанської міської ради Київської області Володимир Лук’яненко на засіданні міської ради публічно не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та взяв участь у голосуванні за рішення щодо зниження розміру орендної плати за землю для ТОВ «Привокзальний ринок», керівником якого на момент прийняття рішення була його дружина.

Нагадаємо, що відповідальність за неповідомлення особою у встановлених законом випадкахта порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів передбачена частиною першою статті 172-7 КУпАП, а за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – частиною другою цієї статті.

Складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

89 − = 82