Колода краплених зелених карт…? Відповідай-ТЕ!

0
131

В такі часи, ми повинні задати собі декілька важливих запитань. Як можете Ви, я, наші друзі та діти дійсно довіряти тому, що ми чуємо по радіо чи бачимо по телевізору? Чи правда це все? Звідки нам знати, що наші рішення є нашими власними?


Вибори Президента України 2019 року стали для «совкових» політтехнологів останніми для їх застарілих «рекламних заготовок». Тут у свої руки, виборця взяли, через віртуальний інтернет-світ нові команди політтехнологів. Так, саме цей «інтернет», який виховав покоління, незалежно від віку, безвідповідальних жителів України…

Бо за хамство в соціальних мережах не отримаєш одразу по «щоці», а тому вседозволеність , хамство і безвідповідальність різко охопила переважну кількість населення країни. На відміну від свідомих громадян України, котрі складають середній клас і частину еліти держави, технологи, через соціальні мережі запропонували віртуального кандидата в Президенти — «Слугу народу», та віртуальний світ країни своєї мрії із власним наповненням його, та своїм придуманим змістом.

Такі грандіозні інноваційні політпроекти під силу лише російським та ізраїльським політтехнологам із їхніх спецслужб. Зрозуміло, технологія то віртуальна, це пів біди, але «претенденти» то із старої крапленої колоди карт, хоч і перефарбованої у зелений колір! А тепер все по порядку.

З «діючим» все зрозуміло – не вгодив! А от взамін то, що?
Володимир Зеленський, кандидат в Президенти України, опонент діючому Президенту України, кандидату на новий президентський строк. Володимир Олександрович, талановитий актор, продюсер і сценарист розважального гумористичного жанру.

Його опоненти і вільні журналісти накопали декілька сюжетів, де «кандидат», на їхню думку, ображав і принижував українців та віруючих, та студія 1+1 показала сюжет про дружин «кандидатів», сьогоднішню і можливо наступну, першу леді країни. Ось і все що, поки, ми знаємо про нього.

Та є ціла армія журналістів, які відслідковують діяльність пана Володимира і думаю, все ж таки нам розкриють, а може і ні, усі сторони можливого майбутнього Гаранта!
Нас зацікавила одна інсайдерська інформація із Львівської області. І ми зацікавились членами команди пана Володимира і розпочали із номера №1 у його штабі – Дмитра Розумкова.

Володимир Зеленський: Більше ніякого кумівства та кулуарних призначень на посади!

Отже, Дмитро Розумков – якого у ЗМІ називають політконсультантом, радником, начальником виборчого штабу, головним спікером штабу кандидата в Президенти Володимира Зеленського, є одним із найвпливовіших членом команди кандидата в Президенти Зеленського, який і прийматиме важливу роль у формуванні ймовірної майбутньої Президентської команди Володимира Олександровича!
Публічні джерела, практично, дають лише, рекламаційну інформацію пану Дмитру, доволі перспективного молодого чоловіка.

Ми поцікавились, а що ж публічні джерела дають про родину, такого талановитого перспективно молодого «креативіста», практично найуспішнішого керівника політичного проекту за останні 5 років на теренах України? І тут приємно вражаючі факти. Але все по порядку.

Дмитро Розумков, 36 років, політолог, народився 8 жовтня 1983-го в Бердичеві Житомирської області – син Наталії Іванівни Кудрі, та Олександра Васильовича Разумкова ((нар.17 квітня 1959, Бердичів, Житомирська область — 29 жовтня 1999) — завідувача ідеологічного відділу Дніпропетровськоо обласного комітету ЛКСМУ та ЦК ЛКСМУ (1985—1990), заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони України (1997-1999) і першого помічника Президента Леоніда Кучми), — від його першого шлюбу.

Друга дружина (у цивільному шлюбі), Олександра Разумкова — журналістка, співзасновниця і головний редактор тижневика «Дзеркало тижня. Україна» Юлія Мостова (нар. 20 липня 1968, Київ) — з жовтня 1994 до 15 січня 2011 року була заступником головного редактора газети «Дзеркало тижня». У подружжя в 1998 році народився син Гліб Разумков, брат Дмитра Разумкова.

Після смерті люблячого чоловіка, Александра Разумкова, який помер 29 жовтня 1999 року у сорока річному віці, Юлія Володимирівна виходить замуж за Анатолія Степановича Гриценка (нар. 25 жовтня 1957, село Багачівка, Звенигородський район, Черкаська область) — український політик і військовий діяч, міністр оборони України (2005–2007 за Прем’єрства Єханурова,Тимошенко і Януковича), народний депутат України VI і VII скликань, голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (VI скликання), голова політичної партії «Громадянська позиція». Із 1997 по 1999 рр. — очолював аналітичну службу апарату Ради національної безпеки і оборони України при Президенті Л.Кучмі. З грудня 1999 року був президентом Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова, а з листопада 2000 року — член Громадської ради експертів з внутрішньополітичних питань при Президенті України Леоніду Кучмі, з яким живуть і по сьогодні та виховують спільну дочку Ганну Гриценко 2004 року народження.

З інсайдерської інформації, нам стало відомо, що у новій команді ймовірного Президента України Володимира Зеленського, Анатолій Гриценко обійматиме посаду Міністра оборони або секретаря РНБО — за лобіювання його кандидатури сином колишнього його керівника і співслуживця Олександра Разумкова, члена родини Анатолія Степановича Гриценка — Дмитра Разумкова.

Натомість штаби «Громадянської позиції» А.С.Гриценка у західному регіоні України, де кандидат у Президенти України на виборах 31 березня 2019 року Анатолій Гриценко в більшості округів набрав по кількості, проголосувавших за нього жителів України, друге місце після Петра Порошенка, гарантують підтримку виборців Зеленському, взамін на посади своєму «шефу» і посади голів РДА для членів команди «ЄДИНОГО ЧЕСНОГО».

Так, мешканці західного регіону в якому проживають переважно щирі патріоти – українці («бандерівці» ред.) в тому числі, вірні УГКЦ і ПЦУ, в більшості округів, після Петра Порошенка, чомусь? проголосували за Анатолія Гриценка, того самого експерта з внутрішньополітичних питань при Президенті України Леоніді Кучмі, Міністра оборони України при Уряді Януковича (2006 -2007 рр), того самого А.Гриценка, який вивозив з київського Майдану полковника ГРУ Анатолія Чепігу (Боширова) та керував вивезенням та супроводженням севастопольського «Беркуту» — про, що заявив 8 жовтня 2018 року журналістам УНН, військовий експерт — Юрій Колесников , того, що в сім’ї розмовляє в більшості російською мовою. Саме того А. Гриценка, який у 2016 році повінчався з дружиною Юлею Мостовою у церкві УПЦ-МП, а потім, після скандалів у ЗМІ, розказував журналістам ZIK, 10 березня 2016 р., витяг: «Ми з дружиною – Юлією Мостовою, повінчалися в Українській православній церкві…. Я вважаю, треба поважати вибір людини….. . Це наш вибір. Вважаю, не може бути поділ на правильні чи неправильні церкви».

І в такий спосіб, зібрані голоси законослухняних довірливих виборців, хто проголосував за того чи іншого кандидата в Президенти і не увійшов у другий тур, успішно конвертуються, як самим «кандидатом», так і членами його команди в посади та «тверду валюту». Саме така, меркантильна ціль, криється за сучасними віртуальними виборчими технологіями – виграти вибори за будь яку ціну, або продатись дорожче переможцю, щоб лише отримати доступ до державної казни!

https://expres.online/archive/main/2017/03/29/235112-poznushchatys-nad-veteranamy-ato-bud-laska

З достовірних джерел, нам стало відомо, що у Львівській області, одіозний містечковий діяч, представник периферійного мафіозного клану Дунасів , колишній УНПіст, депутат Городоцької міської ради Роман Теодозійович Дунас, який пройшов по партійних списках, завдяки лазівці в законі про місцеві вибори, який очолює Городоцьку районну організацію політичної партії «Громадянська позиція» та передвиборчий штаб кандидата в Президенти Анатолія Гриценка уже веде переговори із вхожими представниками штабу Зеленського у Львіській області про «продаж» голосів за кандидата в Президенти на виборах 31березня 2019 року Анатолія Гриценка в обмін для себе на посаду Голови Городоцької районної державної адміністрації.

ukrpress.info

Про земельні оборудки Дунасів під прикриттям партії Анатолія Гриценка ми вже писали.

Так у нас запитання до «віртуального» кандидата в Президенти України Володимира Зеленського: Більше ніякого кумівства та кулуарних призначень на посади в державні органи не буде? Чи це передвиборчий фінт?
Володимир Олександрович, відповідай -ТЕ!

Ігор Острозький

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

58 − = 48