Фестиваль «Дні Франкофонії в Україні» чекає друзів!

0
224

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Французька мова єднає народи! В тому числі — долучає народ України до древньої французької культури. У чому українські журналісти змогли зайвий раз пересвідчитися, потрапивши на презентацію Фестивалю «Дні Франкофонії в Україні». Він триватиме у багатьох українських містах з 16-го по 24-е березня. Фестиваль «Дні Франкофонії в Україні» з кожним роком об’єднує все більше країн. І кожного разу ця визначна подія у світі Культури і Духовності збирає під французьким прапором у велике родинне коле все більше й більше шанувальників багатогранних проектів на перетині культур, країн та мистецьких дисциплін.

Прикметно, що у 2019-му році Дні Франкофонії проходять під знаком Року французької мови в Україні, що також відобразиться на запропонованій програмі заходів.

Під час прес-конференції журналісти дізналися, що Посольства Бельгії, Болгарії, В’єтнаму, Греції, Естонії, Єгипту, Канади, Кіпру, Лівану, Марокко, Молдови, Франції, Хорватії та Швейцарії, Міністерство закордонних справ України, Французький інститут в Україні та мережа «Альянс франсез в Україні» братимуть участь у реалізації цього амбітного проекту. Цікаво, що цей фестиваль спрямований на популяризацію франкомовної культури та головних цінностей сучасного світу, таких, як права людини, свобода слова, рівність, культурна різноманітність. Міжнародна організація Франкофонії є об’єднуючим центром для багатьох країн, повноправних членів чи членів спостерігачів цієї організації.

Цього року франкофонні Посольства, акредитовані в Україні, приділяють особливу увагу французькій мові, як інструменту для роботи, навчання та спілкування, підкреслюють її корисність для професійного та особистого зростання. Крім подій, що вже стали традиційними для фестивалю (йдеться про відео-конкурс, проект «1 клас – 1 Посольство», Марафон Франкофонії, театральні вистави тощо), вперше проходитиме конкурс французької пісні та повертається кінопрограма з добіркою фільмів країн-учасниць «Кіно-Франкофонія».

Під час прес-конференціі, яка відбулася у київському коворкінгу #ПеремогаSpace, організатори фестивалю детально розповіли й про низку інших, не менш цікавих подій, які стануть окрасою Фестивалю «Дні Франкофонії в Україні». Отож, друзі, починайте вчити французьку мову, якщо цього досі не робити. І – налаштовуйтеся на позитив. Адже французька мова до цього спонукає!

Сергій Комісаров, заступник шеф-редактора інформаційного агенства Ukrpress.info

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 6 = 15