Форум сім’ї зіпсували нещирі політики…

0
2377

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Форум є не просто великою подією в центрі столиці, але результатом та вінцем зусиль цілорічної роботи Церков та просімейних громадських організацій. Під час Форуму аналізувалися минулорічні здобутки та формулювалися цілі та завдання просімейного руху на наступний рік.

Важливим є те, що Форум є майданчиком, який об’єднує дуже різних людей навколо цінності сім’ї. Це місце, де християни різних конфесій, а також представників інших релігій, виступають зі спільних позицій, віднаходять точки єдності, а отже спільної роботи, служіння. Церковна та міжрелігійна співпраця є чимось добре відомим і широко розповсюдженим явищем в Україні, тому іноді сприймається як належне. Але такий досвід міжрелігійної єдності, вміння ставити і досягати спільні цілі є унікальним явищем в світовому масштабі та неймовірним «кейсом» для інших країн, як влаштовувати спільні проекти.

Всі ЗМІ, блогери, учасники та організатори форуму написали про присутність політиків вищого ешелону на заході. Такого не було раніше. Суттєва частина симпатиків просімейного руху резонно відзначає, що їхня присутність нещира. Політики тут виключно, щоби попіаритися та заробити електоральні бали перед виборами. Очевидно, так і є.

Однак, на мою думку, прослідковується тенденція несправедливого знецінення факту залучення політиків і державних діячів до діяльності Форуму.

Роками спостерігачі-критики зауважували, що християнські і навколохристиянські заходи є невідомими широкому загалу людей, ЗМІ не звертає на них увагу, ми неефективні в розповсюдженні правильних меседжів та невпливові в загальноукраїнських масштабах.

Отож Форум сім’ї з політиками. За ними прийшли камери телеканалів та журналісти світських інтернет видань. Так, камери каналів, які належать олігархам, які підтримують «своїх» політиків, які прийшли на форум попіаритися. Але це також відбувся і піар Форуму.

Інформаційний рівень охоплення події в рази, а може і десятки разів перевищив всі попередні подібні заходи.

Пам’ятаєте як Ісус відповів своїм критикам:

До кого ж цей рід прирівняю? До хлоп’ят він подібний, що на ринку сидять та вигукують іншим, і кажуть: Ми вам грали, а ви не танцювали, ми співали вам жалібно, та не плакали ви…

(Від Матвія 11:16,17)

В нашому випадку критика невпливовості християн змінилася критикою запрошення нещирих політиків.

Якщо політики прийшли на Форум попіаритися і здобути додаткові електоральні долі в середовищі християн, це означає, що християни стають щонайменше значимою електоральною масою, щонайбільше суспільною силою, з якою політики починають рахуватися.

Лунає критика про те, що в травні-червні всі ці “просімейні” політики схвалять проведення гей-параду в столиці. Так. Саме тому Форум є місцем діалогу та схиляння на свій бік людей, які мають владні важелі. Учасники Форуму відзначали, що деякі дані про стан сім’ї, демографії, небезпеки гендеризму, розмах цивілізації смерті з її абортами вражали того чи іншого політика. Це було видно по їхнім реакціям, реплікам, про це потім дізналися з особистих розмов з політиками-учасниками організатори та очільники Форуму.

Ряд найважливіших стратегічних рішень щодо майбутньої долі інституту сім’ї залежить від законодавчих ініціатив та владних рішень.

Вибудувати місток до політиків, якими б нещирими та корисливими вони не були, це одне із ключових питань ефективності сімейного руху.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

78 − 71 =