Партія «Сила людей» офіційно закликала Гнапа зняти свою кандидатуру

0
107

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Дмитро Гнап заявив, що не збирається знімати свою кандидатуру з виборів

Партія «Сила людей», від якої висунули кандидатом у президенти Дмитра Гнапа, вимагає, щоб він зняв свою кандидатуру й повернув заставу в 2,5 млн. гривень, необхідні для реєстрації у ЦВК. Про це сказано у повідомленні прес-служби партії.

Гнапа закликали відмовитися від участі у виборах «задля демонстрації політичної зрілості та відповідальності, а також забезпечення повернення грошей застави на рахунок партії».

Дмитро Гнап/Facebook

У разі, якщо Гнап не виконає вимогу – партія скличе з’їзд з цього питання.

https://sylalyudey.org/wp-content/uploads/2019/02/Pro-sytuatsiyu-navkolo-kandydata-v-Prezydenty-Ukrayiny-vid-politychnoyi-partiyi-Syla-Lyudej-Dmytra-Gnapa.pdf?fbclid=IwAR23JWFIY0ZLi6gCXX_Cms6Ys7TV7OCzo2m9HxkcXj_d2b3_1ZBi2HufOk0

У політсилі вирішили, що після повернення грошей на рахунок партії забезпечать «повернення грошей кожному за особистою заявою, а залишок грошей використати на проведення передвиборчої кампанії до Верховної Ради України». Сам Гнап заявив, що не збирається знімати свою кандидатуру.

Раніше, розслідувач Слідство.Інфо Анна Бабінець розповіла, що Гнап майже чотири роки ховав на своєму банківському рахунку більше 9000 євро, які мали піти на потреби армії.

Нагадаємо, що екс-розслідувач Дмитро Гнап подав документи в Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатом в президенти України. Йому вдалося зібрати близько 3 млн. грн. для реєстрації.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + 1 =