Офіцера поліції намагався підкупити адвокат депутата-аграрія Олега Балагури

0
254

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Стало відомо, що затриманий правник, який хотів підкупити офіцера поліції, виявився адвокатом депутата Київської облради від БПП

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» із посиланням на «Резонанс». За офіційною інформацією, затриманий адвокат захищав директора одного з державних підприємств, який також є депутатом Київської обласної ради. Він не повідомив про суттєві зміни у майновому стані після придбання автомобілю та нерухомого майна.

Потрібно нагадати, що 9 грудня, Військова прокуратура Центрального регіону України затримала адвоката на спробі підкупити офіцера поліції. За інформацією, йдеться про депутата-аграрія з фракції політичної партії «Блок Петра Порошенка» Олега Балагуру. Він очолює держпідприємство «Дослідне господарство «Шевченківське» Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України.

Як повідомляється, його адвокат запропонував надати службовій особі, яка займає відповідальне становище, а саме заступнику начальника Управління через майора поліції-начальника відділу протидії корупції неправомірну вигоду у тис. дол. – за нескладання протоколів про корупційне адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України.

Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України.

На фото вгорі – депутата Київської облради від БПП

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

24 − = 20