Вчені Миколаївській абсерваторіі створили для Ілона Маска космічну розробку

0
74

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Працівники науково-дослідного інституту «Миколаївська астрономічна обсерваторія» (НАО) завершують тестування наукової розробки, яку запропонують відомим світовим фірмам, в тому числі і Ілону Маску. Про це повідомив директор НАО, доктор фізико-математичних наук Олександр Шульга.


«Ми вже підготували лист Ілону Маску з пропозиціями про співпрацю. Справа в тому, що він планує запустити на навколоземні орбіти кілька сотень супутників для зв’язку та Інтернету.

Зараз існує наземна система спостережень за космічними об’єктами — повітряно-космічна оборона Північної Америки (NORAD). Але вона досить дорога. Іншими словами, з’явився попит на новий продукт даного напрямку. А у нас є власні напрацювання, наукова розробка за так званим методом Допплера », — говорить Шульга.

За його словами, вони пропонують Маску розмістити на супутниках малопотужні радіомаяки, які дозволять точно контролювати елементи їх орбіти. Це досить просто і коштує недорого.

«У нас є можливість вести спостереження за цими супутниками і надавати інформацію замовнику. Зараз завершується тестування системи. І як тільки ми ще раз все перевіримо, то відправимо свої пропозиції Маску і запропонуємо своє дітище іншим компаніям, наприклад Google, Deimos », — розповідає Шульга.

Також у миколаївців є ще одна наукова розробка для спостереження за апаратами супутникового телебачення — радіоінтерферометр. Одна з найбільших європейських фірм, яка супроводжує телекомунікаційні супутники, вже зацікавив

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

39 − 38 =