Реформи в країні залежать від нас самих

0
108

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

На старт, увага, побігли! У Києві стартував дводенний Національний марафон «Роль громадян у політичних реформах». У столичному Президент отелі зібралися люди з усіх реегіонів нашої держави, які щиро переконані : за власні права – в тому числі і під час виборів — треба боротися. А це неможливо зробити без боротьби за очишення влади від корупціонерів і брехунів!


Протягом двох днів учасники Національного марафону «Роль громадян у політичних реформах» розглядали такі питання :
— Роль громадян у політичних реформах;
— Пріорітети виборчої реформи;
— Фінансування політики напередодні виборів : напрями змін;
— Антикорупційна реформа : від кого залежить її успіх?
— Активісти про успішні приклади просування політичних реформ в Україні;
— Політична пам’ять;
— Простою мовою про реформи для громадян;
— Виборчі системи та їх застосування у новітній історії України;
— Посилення політичної участі жінок;
— Сліпі зони корупції : що насправді думають і відчувають громадяни?
— Як політичним партіям вибудувати комутацію із громадянами?

Організатори марафону поставили перед його учасниками два основних завдання — підвищити обізнаність про успіхи та виклики політичних реформ, висвітлити роль громадян у ході реформ, а також створити діалог між громадянським суспільством, політичними партіями та народними депутатами України.

Серед спікерів заходу – провідні міжнародні та вітчизняні експерти у сфері національних реформ, народні депутати України, представники аналітичних центрів, громадянського суспільства, активісти й журналісти. Вони вірять у активність мільйонів чесних і порядних людей, які живуть і працюють в Україні.

Адже лише від свідомості таких політично активних громадян залежить : чи житимуть мільйони українців в рідному домі вільно і справді економічно незалежно — як наші сусіди, які вже давно стали на шлях цивілізаційного руху їхніх країн вперед. Отож, нам треба змінити мислення людей, аби змінити державу. Без цієї зміни годі й сподіватися на хоча б мінімальне просування вперед. Великі зміни починаються з малого!

Довідково: у результаті місцевих та регіональних марафонів, що відбудуться в 30 українських містах в усіх регіонах України, Інститут «Респубілка» сформує алгоритм дій, що слугуватиме компасом для імплементації реформ на місцях.
Партнером заходу виступає ГО «Центр Політичних Студій».

Марафони проходитимуть в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Сергій Комісаров, заступник шеф-редактора Ukrpress.info

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

− 1 = 6