У Навчальних центрах Збройних Сил України розпочались збори оперативного резерву першої черги

0
109

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

У понеділок, 3 грудня, у Навчальних центрах Збройних Сил України розпочались збори оперативного резерву першої черги, про це повідомили на сторінці Міністерства оборони України у Facebook.


Головне управління підготовки Збройних Сил України запланувало проведення низки організаційних заходів. Зокрема, передбачається проведення бригадних тактичних навчань тривалістю до 10 діб, які будуть проведені на полігонах у Херсонській і Запорізькій областях.

В рамках військового стажування буде залучено курсантів ВВНЗ для виконання обов’язків на посадах командирів та інструкторів навчальних взводів.

Також в міністерстві оборони України уточнили формат використання мобілізаційного резерву для доукомплектування бойових бригад, а також для військових частин територіальної оборони.

Зазначимо, що збори, які розпочались сьогодні із військовослужбовцями резерву першої черги бойових частин, триватимуть до 20 діб. Всі заплановані головним оборонним відомством заходи планується завершити так, щоб усі військовозобов’язані мали можливість повернутись до своїх домівок напередодні католицького Різдва та зустріти його у родинному колі.

В Міноборони також повідомили, що в навчальних центрах проведено всі додаткові заходи щодо створення відповідних побутових умов для розміщення військовозобов’язаних та забезпечення їхньої якісної підготовки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 44 = 50