Замість корів та качок у маєтку брехливого Павла – паркани і будинки (відео з дрона)

0
14

30 листопада Служба безпеки України провела обшук у селі Вороньков — за місцем проживання предстоятеля Києво-Печерської лаври Павла, який належить до Української православної церкви Московського патріархату

Таїнства Православної Церкви наповнені Божественною благодаттю, і, будучи освяченими нею, ми здатні слідувати Істині, існувати чесно, не засмічуючи душу брехнею. Саме так і жили перші християни, адже і сам Христос за все Його страждальне життя ніколи не удався навіть до малого лукавства, хоча сатана багато разів намагався схилити Боголюдину до брехні, «виправдовуваною» благою метою. Але Христос продемонстрував нам ідеал християнської моральності і довів, що можна жити правдою, не удаючись навіть до малих компромісів з брехнею.

У Першому Посланні до Тимофія 3 вірш за віршем, де йдеться про «Особливі слуги», сказано: «Так само й особливі слуги повинні бути шанованими людьми, слову яких можна було б вірити. Вони не повинні бути охочі до вина або такі, хто прагне наживи нечесним шляхом. Вони повинні дотримуватися глибоких істин нашої віри, які Бог виявив нам. Сумління їхнє має бути чисте. Ці люди, передусім мають бути випробувані. І якщо нічого не буде проти них, лише тоді вони зможуть стати особливими слугами».

На жаль, предстоятель Києво-Печерської лаври Павло протягом багатьох років живе брехнею…

Але брехнею просякнуті і ті, хто підпорядковані цьому священнослужителю. Бо Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП заявив, що це ніякий не будинок, а підсобне господарство, що належить церкві. Для підтвердження своїх слів навіть опублікували зворушливе відео з корівками, качечками та кадрами з мультфільму «Троє з Простоквашино». Не обійшлося без розлого коментаря предстоятеля Павла, який крокуючи поміж тварин, розповів про переваги свіжих фруктів та молока з підсобного господарства.

Щоб з’ясувати як почувають себе у такий холод тварини «Прямий» з допомогою дрона оглянув господарство. Що з цього вийшло дивіться у відео:

[embedded content]

Хто такий настоятель Лаври владика Павло?Митрополит Павло (в миру Петро Дмитрович Лебідь 1961 р. н.) — архієрей Української православної церкви (Московського патріархату) з 1997 року, митрополит Вишгородський і Чорнобильський, вікарій Київської митрополії. З 1994 року — намісник Успенської Києво-Печерської лаври. З 2009 року — член Міжсоборної присутності Російської православної церкви. З 2002 року — голова Синодальної комісії у справах монастирів УПЦ. З 2011 року — постійний член Священного Синоду Української православної церкви. Антиукраїнський пропагандист, противник незалежності українського православ’я від РПЦ. З 2008 року депутат Київської міської ради від Партії Регіонів.

[embedded content]

Владика Павло встиг стати медійною «зіркою» всеукраїнського масштабу завдяки своєму непереборному потягу до розкішного життя, нахабності та зухвалості, а також відвертим українофобським заявам.

[embedded content]

Українофобські заяви, окупація Криму, війна на Донбасі

Так, у 2018 році намісник Лаври заявив, що Крим ніколи не був українським, а також назвав приєднання Криму до України в 1954 році «незаконним». «Це незаконно було зроблено свого часу, за Сталіна. Ти знаєш історію, що Крим ніколи не був українським», — заявив Павло. Відповідаючи на запитання, з ким воює Україна на Донбасі, владика Павло сказав, що він «не був на війні». «Невідомо тому — хто і з ким», — додав він.

Не підтримував владика Павло і Революцію Гідності. 22 січня 2014 року він під час служби порівняв Віктора Януковича з Ісусом Христом та запевнив президента України Віктора Януковича у своїй підтримці.

Статки, автомобілі, нерухомість

[embedded content]

Владика Павло відкрито зізнається в тому, що навколоцерковний бізнес зробив його вкрай заможним. Як стверджують ЗМІ, у одноосібному володінні владики Павла є величезне господарство Свято-Успенської Києво-Печерської лаври з прибутками у 7 мільйонів на рік і сірою бухгалтерією.

Крім особняка у Воронькові, у владики Павла є розкішний будинок і на Печерську, і квартира на столичній вулиці Срібнокільській. А живе «святійший» в будинку на території лаври.

Елітний автопарк Павла щорічно поповнюється новими машинами.

У 2016 році владика Павло намагався продати свій особняк у Воронькові за 1,3 мільйона доларів. Звідки таке багатство. Невже подарували миряни? Невже священослужитель може жити у таких хоромах?

Нагадаємо, раніше Міністерство юстиції скасувало передачу Почаївської лавриУПЦ МП.

Раніше «Прямий» повідомляв, що рішенням кабінету міністрів можна повернути Почаївській та Києво-Печерській лаврі статус державних заповідників, а потім передати їх єдиній Українській православній церкві.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here