У Львові відкрили чарівну Шафку добра (фото + відео)

0
15

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

На Львів насунулась справжня зима з морозами! Від важкого фінансового становища найбільш о цій порі потерпають малозебезпечені сім’ї та одинокі пенсіонери. Адже до всіх поточних видатків їм додались тепер ще й платіжки за комунальні послуги з величезними цифрами до оплати.


Небайдужі містяни вирішили не залишатись осторонь й створили «ШАФКУ ДОБРА». Ні для кого не секрет, що тільки гуртом можна побороти страшного ворога — СКРУТУ!

«ШАФКИ ДОБРА» функціонує тепер в «Південному Ашані» по вул. В. Великого, 58. Її створили учасники ГО «Розвиток Громади» за сприяння однойменного Благодійного фонду.

За тиждень львів’яни поклали в спеціальну ємкість: 5л олії, 20кг макаронних виробів, 10кг гречки, 6 кг рису та ще 10кг інших круп, а також каву, чай та солодощі. Усі продукти після обліку передали 11 сім’ям Львова, що, на жаль, наразі, знаходяться у скрутному становищі.

Шафка Добра тільки набирає обертів. Дуже хочеться в найближчий час охопити найбільше потребуючих сімей. Тепер кожен небайдужий може придбати товари із переліку необхідних, оплатити їх на касі та покласти у спеціальну ємкість.

Перелік товарів, рекомендованих для «Шафи добра»: консервація, крупи, макаронні вироби, чай, кава, спеції, олія, цукор, печиво та солодощі.

Олена Чернінька

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here