«За Життя» і «Оппоблок об’єдналися проти України

0
166

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Опозиційні політсили «За життя» та «Опозиційний блок» підписали угоду про об’єднання та мають намір спільно іти на вибори. Сьогодні, 9 листопада, політичні партії «За життя» та «Опозиційний блок» підписали угоду про об’єднання та створення спільної «Опозиційної платформи — За життя».


Крім того, політсили мають намір на президентських виборах висувати єдиного кандидата та спільно брати участь у виборах до парламенту.«Ми домовилися визначити в листопаді 2018 року єдиного кандидата від „Опозиційної платформи — За життя“ на президентських виборах в 2019 році.

Ми досягли згоди про спільну участь представників „Опозиційної платформи — За життя“ у виборах до Верховної Ради України, а також на місцевих виборах всіх рівнів», — повідомив глава політради партії «За життя» Віктор Медведчук.

Даний розклад говорить про посилення Кремлівського впливу на виборах в Україні, безумовно сценарій ляльководів РФ складено, є фінансовий і структурні плани, зокрема підготовка і проведення різних політичних акцій. Путін готовий кинути всі сили щоб утримати Україну, фактично це останній шанс для нього.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

− 3 = 3