«Премія YUNA» набирає обертів (фото)

0
323

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

У столичному готелі Хілтон відбувся музичний брифінг YUNA 2019. Він ознаменував початок підготовки до масштабної музичної події весни наступного року «YUNA-2019».


Для шанувальників мистецтва, які тримають руку на музичному пульсі України, принагідно нагадаємо : 22 березня в Національному палаці мистецтв «Україна» відбудеться щорічна національна музична премія YUNA. Це буде грандіозне шоу за участю популярних українських зірок, молодих номінантів премії і легенд світової музики.Червона доріжка премії збирає найяскравіших і найуспішніших особистостей в шоу-бізнесі. Спікери музичного брифінгу цієї події (генеральний продюсер премії Павло Шилько та аудиторська компанія Deloitte — гарант чесності підрахунку голосів журі YUNA та премії Grammy в США) говорили про те, що це — єдина в нашій державі професійна національна музична премія.Переможців творчого змагання на естрадній сцені України визначає журі у складі 150 музичних експертів зі сфер радіо, телебачення, преси, саунд-продюсування, менеджменту артистів і організації музичних подій. На думку засновників премії YUNA, вона спонукає вітчизняних авторів і виконавців до створення конкурентоспроможного продукту і тим самим стимулює розвиток музичної індустрії у обласних центрах і столиці України.А ще «Премія YUNA» — це прогресивна премія, оскільки вона відкриває нові імена в сучасній музиці. І такі виконаці як The Hardkiss, Onuka, MONATIK, KAZKA та багато інших – красномовне цьому підтвердження. Одним словом, нині премія YUNA об’єднує весь вітчизняний музичний ринок без обмежень за напрямами або стилями музики, географією і аудиторіями.Це — престиж і широкий шлях у нове життя. Адже перед переможцями і номінантами премії відкриваються нові можливості: від збільшення гонорарів до вигідних рекламних контрактів.

Вже 24 березня головну музичну подію року транслюватиме канал 1+1 і безліч інтернет-ресурсів.Усі номери, незважаючи на телезйомку, виконуються артистами наживо. Так що до цього творчого змагання треба ретельно готуватися всім – і зіркам сучасної естради, і артистам – початківцям!

Сергій Комісаров.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 + = 22