ГПУ ігнорує закриття справ політв’язнів — Дмитро Павличенко (фото)

0
136

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Сьогодні 6 листопада в Печерському суді міста Києва відбулося судове засідання за скаргою адвоката Дмитра Павличенко на бездіяльність уповноваженої особи ГПУ на невиконання постанови Верховної Ради України «Про звільнення політв’язнів» від 24 лютого 2014 рок.


[embedded content]

А їх за словами правозахисника 23 людини з вимогою негайно забезпечити закриття всіх кримінальних справ, справа в тому,   судова тяганина тягнеться вже 4 роки, віднімаючи час і гроші (проїзд, витрати на адвокатів і т.д) …

Сьогодні в Печерському суді розглядалася справа фігуранта списку, правозахисника, в’язня гідності Дмитра Павличенко:
«Ось вже на друге засідання, каже Дмитро — представник ГПУ не з»явився. Більше того мені стали відомі факти, які змушують мене зробити відвід судді Тетяни Остапчук» — заявив після засідання Дмитро Павличенко.

Як стало відомо, заяву про відвід судді мотивувалося тим що суддя Остапчук не має повноважень судити від імені України.У зв’язку з чим справу було передано на перерозподіл до іншого судді. Як заявив Павличенко скаргу подали після того як ГПУ проігнорували виконувати постанову ВРУ, більш того адвокати і народний депутат Ігор Мосійчук зверталися в прокуратуру із заявою про перегляд справи, а суди всіх інстанцій з незрозумілих причин також відмовилися розглядати заяви про перегляд справи Павличенко.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 + = 12