Перших осіб держави звинувачують в небажанні пропагувати патріотичний фільм “Позивний “Бандерас”

0
209

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

В  органах державної влади України працюють люди, які створюють перепони для розповсюдження українських патріотичних фільмів.


Про це нещодавно заявив Сергій Дзюба, один з авторів сценарію фільму “Позивний “Бандерас”. Під час зустрічі з журналістами в медіа-центрі “Українського дому”, розмірковуючи про роль художніх фільмів у гібридній війні, пан Дзюба сказав наступне: “Національний фільм не отримав національної рекламної кампанії.

Я пов’язую це з виборами… Наша ситуація в країні така, що від майбутніх виборів залежить — бути Україні чи не бути? Чи бути знову в  Росії? І, звичайно, подібне кіно  однієї стороні не потрібне… Ми бачимо, що є важелі в руках у цих людей… Виявляється, фільм “Кіборги” теж зазнав аналогічного тиску.

Сценаристи Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов (на світлині — ліворуч та праворуч) не змогли назвати прізвища людей, що гальмують розповсюдження патріотичних фільмів. Проте автори обурились тим, що перші особи держави не відвідали прем’єрний показ фільму “Позивний “Бандерас” у кінотеатрі, а до обласних, міських та районних державних адміністрацій не були направлені вказівки щодо заповнення кінотеатрів під час сеансів фільму “Позивний “Бандерас”.

Автори зазначили, що не мають претензій до виробників та продюсерів фільму, проте наступного разу фільм патріотичного змісту зніматимуть самі.

Нагадаємо, що фільм “Позивний “Бандерас”  вийшов в украинский прокат 11.10.2018 року. Перед цим Держкіно уклало з компанією «Три-я-да Продакшн» контракт про надання кінопроекту державної фінансової підтримки розміром 19,6 млн. грн.

Загальна вартість виробництва фільму склала 39,3 млн. грн.; бюджет рекламної кампанії фільму становив близько 700 000 грн.  Фільм “Позивний “Бандерас”  отримав схвальні відгуки глядачів та нищівні рецензії  з боку критиків та драматургів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + 1 =