Булінг по-закарпатськи: школярку отруїли кавою з віагрою (відео)

0
19

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

В Україні продовжується масово розширюватися Булінг і це не дивлячись на певні спроби держави впоратися з цим негативним явищем, на тому тижні ми писали про інцендент в київській школі Буллінг по Київськи — журналістське розслідування , зараз на Закарпатті, в цьому провина лежить на всіх і на батьках, але в першу чергу на вчителях і керівництві навчальних закладів, які часто ігнорують звернення батьків і з мовчазної згоди покривають дитяче насильство.


У Закарпатській області у В.Ком’ятівській школі підлітки вирішили поглузувати над однокласницею та підкинули їй до кави таблетку віагри. Про це повідомляє 5 канал, з посиланням на місцеве видання «Голос Карпат».

Як повідомляють ЗМІ, у В.Ком’ятівській школі, що на Виноградівщині, під час уроків неповнолітній підкинули в чашку капучіно таблетку віагри.

Як розповіла Громадській організації «Народний контроль Закарпаття» учениця 10 «а» цієї школи Віра Д, на перерві між уроками вона із подружкою пішла до кафе, яке розміщене поруч із школою, купила капучіно та занесла в клас.

За той час, поки вона пішла за класним журналом в учительську і повернулася назад їй вкинули в капучіно таблетку Віагри. Не знаючи про наявність таблетки вона випила капучіно . І тільки після того, як вона вжила вказану рідину, хтось із її подружок сказав про те,що їй підсипали таблетку, — йдеться в повідомленні.

Зі слів неповнолітньої Віри, вона звернулася до медичного працівника АЗПСМ с.В.Ком»яти, яка їй надала першу медичну допомогу. Після надання медичної допомоги вона повернулася в школу, однак у неї боліла голова та ії нудило. Про дану подію вдома не повідомляла, думала що все минеться.

[embedded content]

[embedded content]

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here