А хто суддя? Історія перевертня в мантії — розслідування

0
203

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

До редакції інформагентства УкрПрес Інфо звернувся громадський активіст Юрій Тебенко, соратник і друг в’язня совісті Олега Сенцова. Крім того Юрій є Президентом Всеукраїнської федерації «Екстремальних видів спорту», ​​допомагає дітям з ДЦП та аутизмом, за це літо провів 3 великих заходи з фізичної реабілітації, допомагає бійцям АТО, крім того він батько маленьких 5-х дітей.


Суть питання полягає в тому, що на даний час йде активний наїзд на активістів, зокрема Юрій, борець за незалежність України, кримчанин, знаходиться в жорнах судового розгляду Печерського суду міста Києва.

[embedded content]

Його звинувачують, в тому, що в 2014 році він брав участь у так званії громадськії люстрації заступника начальника департаменту державної автомобільної інспекції, полковника Олександра Дем’янко.

Люстрация ГАИ провалена. Сюжет о коррупции нового руководства Госавтоинспекции

Олександр Дем’янко під час революції Гідності відкрито підтримував режим Януковича. Він керував групами ДАІ які блокували підвіз на Майдан продуктів, дров, медикаментів тощо, також відстежували водіїв «Автомайдану» і погрожували їм.

Після повалення Януковича, Дем’янко швидко перефарбувався і спробував зберегти свою посаду, при цьому, не облишував і свого «законного» бізнесу — продавав іменні номери на авто за гроші. Однак активісти знаючи злочинну діяльність Дем’янко провели публічну люстрацію, в результаті якої він потрапив в сміттєвий бак. Обійшовшись «легким зляком», неушкоджений фізично, таки був, в терміновому порядку звільнений керівництвом, з лав МВС.

Юрій Тебенко був учасником тієї акції і наполягав щоб полковник вибачився: замість цього Дем’янко просто всіх послав … І ось після цього всього в 2015 році було порушено кримінальну справу за статтею хуліганство 296-ч 2 КК України. У тому ж 2015 році відбувся перший суд, після цього пішла низка судових розглядів, змінилося 5 суддів Печерського суду з різних причин.

Олег Білоцерківець

15 липня 2016 року скандально відомий суддя Олег Білоцерківець взявся за цю справу. В результаті пройшло безліч засідань суду, які постійно переносилися, і по суті не було ніяких осудних рішень. На сьогоднішній день Юрій Тебенко розуміючи абсурдність ситуації, і в тому, що суддя Білоцерківець не уповноважений займатися судовими справами так як, по-перше не надав посвідчення особи, просто взяв і пішов із залу суду. По-друге, виходячи з того, що зараз йде судова реформа і реорганізація судів різних інстанцій, тому має бути чіткий доказ легітимності суддів.

Для того, щоб зрозуміти, а судді хто? Юрій пише скаргу до районного відділення поліції Шевченківського району Києва з вимогою з’ясувати легітимність судді Білоцерківця. Заява була офіційно зареєстровано.

Після відсутності реакції поліції Юрій звернувся в Шевченківський райсуд зі скаргою на бездіяльність слідчого поліції; в результаті суд задовольнив скаргу, далі внесли в ЕРДР 12018100100010073 слідчий Коломієць.

Після того, що реакції з боку поліції не було й надалі, Юрій зажадав вилучити для експертизи посвідчення судді Білоцерківця і печатку Печерського суду згідно з рішенням Шевченківського суду, але поліція як і раніше не відреагувала. Наступний суд призначений на 24 жовтня о 15:30 в Печерському суді, просимо всіх хто готовий захистити справедливість і чесний Закон в Україні прийти на це засідання.

Виходячи з вищевикладеного, можна говорити, про те, що судова система робить максимально все, щоб блокувати найбільш активних громадян, громадських діячів, лідерів думок, з тим, що не дати розвиватися справжньої демократії і громадянського суспільства, без цього наше прагнення долучитися до Європейської спільноти буде порожньою фікцією. Для цього потрібно максимально об’єднатися і дати відсіч беззаконню!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 61 = 64