Українців масово позбавляють субсидій через оренду

0
94

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

субсидия

У Мінсоцполітики почали масово забирати субсидії в українців, що здають квартири в оренду. Як розповів глава директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко, запуск Єдиного державного реєстру допоміг виявити громадян, які оформляли субсидії, а потім здавали це ж житло в оренду з вже з оформленими пільгами. Таких домогосподарств з початку травня нарахували близько 1 млн.


Ще відмовляли в комунальних пільги тим, хто майже нічого не заробляє. Чиновники впевнені, що так люди приховують свої реальні доходи.

«Це ті домогосподарства, які включали в себе абсолютно працездатних громадян, але з деклараціями про нульові або мінімальних доходах», — уточнив Музиченко.

У той же час, в Мінсоцполітики додали, що працюють над розширенням повноважень комісій при районних адміністраціях, які самі будуть вирішувати чи давати субсидію конкретному заявнику.

Зокрема, їм надано право при розрахунку субсидій приймати рішення про виключення окремих членів домогосподарства з його складу, при наданні відповідних документів: довідка з місця роботи в іншому місті, на підставі договору оренди, довідки про лікування тощо.

Таким чином, враховувати будуть тільки фактично проживають в квартири, незалежно від того, скільки людей в ньому прописано.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

84 − = 77