Олександр Сугоняко про мовний закон і соціальні питання

0
100

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Лідер Соціал-демократичної партії, народний депутат Олександр Сугоняко в кулуарах українського парламенту прокоментував прийняття мовного закону і ряду інших законодавчих ініціатив, які стосуються соціальних гарантій, зокрема прийняття держбюджету на 2019 рік. Також він аносував  всеукраїнську акцію проти бідності, яка пройде у всіх обласних центрах 9 жовтня .


Так, дійсно цей закон приймається вчасно і це питання дуже важливий для держави, для суспільства, ми сподіваємося, що з прийняттям закону про мову певна крапка буде поставлена.

[embedded content]

Дійсно сьогодні був гарячий день і було багато баталій щодо цього закону, остаточно цей закон все таки прийнятий. Ми підтримали законопроект запропонований комітетом Миколи Княжицького, який був прийнятий в першому читанні. Мені б хотілося, щоб таким же чином, в гарячих дискусіях був прийнятий державний бюджет на 2019 рік — зазначив парламентарій. Це найбільш важливий і чутливий закон для мільйонів українців, які зі страхом очікують, як вони увійдуть в опалювальний сезон, скільки буде ціна на газ, як потягнути непомірні тарифи на комунальні послуги, як знайти нормальну роботу з гідною зарплатою.

Такі гострі соціальні питання повинні бути приводом для гарячої дискусії і дати мільйонам простих людей надію на майбутнє в нашій країні. Команда СДП подали свої пропозиції і вимагаємо підняти і мінімальні зарплати, і мінімальні пенсії, приділяємо особливу увагу незахищеним верствам населення.

Що стосується акції проти бідності, то вона пройде 9 жовтня в усіх обласних центрах України, а вже 19 у Києві, як загальнонаціональна маніфестація. На акцію вийдуть тисячі людей, працівників підприємств. Це акція проти бідності, це акція як планувати і виживати сьогодні, — підсумував Олександр Сугоняко.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 16 = 22