Вимоги до майбутніх пенсіонерів ще посиляться

0
92

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

В Україні без пенсії в наступного року можуть залишитися не тільки ті, хто не зможе виконати нові вимоги щодо стажу, а й українці, які живуть тривалий час за кордоном, деякі переселенці і ті, хто не пройде перевірку Мінфіну.

Так, ст. 49 закону «Про загальнообов’язкове пенсійне страхування» передбачає: скасувати пенсію може не тільки суд, але і територіального підрозділу Пенсійного фонду. «Пенсія в тому числі припиняється на весь час проживання пенсіонера за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України», — пояснила адвокат Діна Дрижакова.

Зовсім без допомоги від держави можуть залишитися переселенці, які змінюють своє місце проживання. На гарячій лінії Пенсійного фонду: якщо виявиться, що пенсіонер-переселенець живе не за офіційним місцем проживання, виплату скасують вже з наступного місяця. Так, у Фонді керуються постановою, згідно з яким пенсії виплачують тільки тим українцям, які проживають на підконтрольній території країни.

Крім того, в наступному році залишаться без пенсій українці, які досягли пенсійного віку, але не заробили як мінімум 26 років стажу. Якщо є від 16 до 26 років стажу — на пенсію можна виходити в 63 роки, від 15 до 16 років — в 65 років, немає і 15 років стажу — пенсія призначатися не буде (в цьому випадку її замінить жебрацька соціальна допомога, яка в місяць буде орієнтовно співставна з 4 хвилинам оплати праці Голови Нафтогазу України Андрія Коболева, звісно без ніяких преміальних).

Заробітна плата за штатним розкладом у Голови Нафтогаз Україна Коболева складає 2082000 (Два мільони вісімдесят дві тисячі) гривень. За 12 місяців всього буде нараховано = 24984000 гривень. За максимально дозволеного 40-годинного робочого тижня річний доробок складає 1993 години. Тобто Андрій Коболев заробляє 209 гривень за хвилину тільки за основним нарахуванням — посадовому окладу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

38 + = 40