Олег Володарский: «Не зваблені сатаною»

0
109

ДУК ПС. Добровольчий Український Корпус

I.

Прояв духу козацтва в соціальному середовищі. Ми сприймали все з Інтернету, телевізора і газет. І нам ніхто не говорив про те, що ті, хто першими пішов на Майдан, негайно пішли на війну і починали опір голими руками, зі старими гвинтівками радянського зразка і пейнтбольним спорядженням.

З глибин нашої генетики вирвалися назовні давно забуті корені козаччини. Каста воїнів. Люди, які здатні захищати свою землю. Ледь не знищена каста, яке століттями викорінювали. Це була професія – воювати.

Не так багато націй, у яких генетика гартувалася вогнем і мечем. Японія… Україна…

Мудрий лідер зобов’язаний був розпочати відновлення цієї касти в кращих традиціях тієї епохи. Героїзм. Самовідданість. Братерство. Ми, як ніхто, гідні Національної Гвардії в дусі козацтва. Це національне. Святе. Цим дорожать. Це культивують.

Цей цикл передач про ДУК починається саме з Дани не випадково. Для мене важливо показати те, наші жінки, жінки знову воюючою Нації – матері, воїни, волонтери, ні в чому не поступаються чоловікам.

Чому ДУК? Багато гідних людей. Українських. Справжніх. Складних. Неспокійних. Непримиренних. Шалено закоханих в свою країну.

Внутрішній ворог витрачає мільйони гривень на величезну кількість бруду про людей, які своєю кров’ю захищають Україну. Внутрішній ворог? Половина населення країни – колишні комуністи, регіонали, Мацковский недопатріархат… Їх мільйони.

Патріотів і воїнів не більш 5%. П’ять відсотків! Але цього вистачить, щоб врятувати країну.

ДУК. БРАТЕРСТВО. МОВЧАЗНЕ. УКРАЇНСЬКЕ.

II.

Хриплий і рідний до болю голос сказав, що перша передача у мене з Даною. Випадково? Вони називають це Перуном. Лісник називав Буддою. У мене його Величність Випадок – це Бог. Пелюстки однієї великої і красивої квітки.

Багато чув про неї. На питання: «Яка вона?» захриплим від війни голосом мій друг відповів: «Вона Воїн. Вона справжня!»

Нервував перед зйомкою. Воїн. Війна. ДУК. ЛІСНИК.

Дзвінок… І замість двометрового велетня УКРА, переді мною стояла, з простягнутою для привітання рукою, красива і мила дівчина. Україна у нас країна парадоксів. Там, де все маленьке, крихке і живе – віє сталлю і силою, мужністю і духом.

III.

Епілог. Післямова. Посмак. Двохгодинна розмова. Сповідь. Не побачив тріщин. Сталь. Стрижень. Сила.

Поет. Художник. Жінка. Переконання. Історія. Язичник. У ДУК чимало язичників.

Чому? Не знаю. Мені здається, вони не пробачили війну. 84 загиблих. 84 осиротілих сім’ї. Вони шукають щось своє, намагаються знайти себе серед уламків і руїн ще не відновленої країни. Напевно, тому їх так ненавидить влада. За їх непримиренність! За козацький ДУХ!

А вони мають повне КОНСТИТУЦІЙНЕ ПРАВО мати свою позицію і волевиявлення. Ось тому вони вийшли на парад самостійно, нікого про це не запитавши, голосно викрикуючи: «Смерть Порошенку! Смерть ворогам!»

Вони не зігнулися ні після підлої стрільби з нашої території по да Вінчі, ні після того, як херсонська поліція ув’язнила ще двох ні в чому не винних побратимів. Як тільки вони відчують небезпеку для країни, вони моментально візьмуться за зброю.

Я вітаю вас від усієї душі, жовто-сині, адже в нашій країні почала відроджуватися УКРАЇНСЬКА ВІЙСЬКОВА КАСТА. Будуть кращі з кращих! Буде щира людська душа. Буде повідь про улюблену НЕНЬКУ. Буде чесно. Правдиво.

СЛАВА НАЦІЇ!

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

Проект «НЕ ЗВАБЛЕНІ САТАНОЮ». Герой програми: «Дана»

[embedded content]

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

32 − = 27